Strona główna   |   Galeria   |   Kursy, giełdy i kiermasze   |   Jak zamawiać   |   Kontakt   |   Współpraca
 

UWAGA!!!

Jeśli wysłałaś/wysłałeś do mnie wiadomość przez moją stronę i w ciągu 12 godzin nie odpisałam proszę o ponowny kontakt. Niestety często zdarza się tak, że w wiadomości od klientów dostaję nieprawidłowy adres mailowy przez co mimo szczerych chęci nie mam jak odpisać.

Zamówienie i realizacja

Na stronie głównej galerii należy wejść w dział "galeria", a następnie wybrać interesujący Państwa produkt. Po kliknięciu na produkt następuje przekierowanie do informacji szczegółowych o produkcie oraz możliwość "dowiedz się więcej".

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.

Po złożeniu zamówienia w przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia, możemy odmówić jego realizacji, takie zamówienie zostanie anulowane.

Po złożeniu zamówienia, potwierdzeniu i zaksięgowaniu wpłaty na koncie, Klient informowany jest o terminie wykonania zlecenia.

 

Do każdego zamówienia dołączony zostanie paragon a na życzenie faktura VAT.

 

Przesyłka

Towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Klient zostaje poinformowany o wysyłce drogą elektroniczną. Przesyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako list priorytetowy lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki o wartości powyżej 110zł dodatkowo są ubezpieczane.

Bizuteria zapakowana jest w eleganckie opakowania zabezpieczone folią bąbelkową.

Ceny w galerii są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki.

Koszt przesyłki:

1. Poczta Polska:

- list polecony priorytetowy - 10 zł

- przesyłka ubezpieczona  - 14 zł

2. Kurier - 18 zł

3. Zamówienia za ponad 300zł - przesyłka gratis

4.  Przesyłki zagraniczne - koszt ustalany indywidualnie

 

Płatności

Płatności za towar należy dokonać jako przedpłata na konto. Jest również możliwość płatności poprzez PayPal.
Dane do płatności zostaną przekazane Klientowi w trakcie potwierdzenia zamówienia.

 

Reklamacje i zwroty

Biżuteria oferowana przeze mnie wykonana jest z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów.

Jeśli podczas użytkowania biżuterii zostanie ona uszkodzona mogę ją naprawić. Warunki takiej usługi ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się przeze mnie z uszkodzeniem.

Zgodnie z prawem Kupujący może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 kalendarzowych dni od daty otrzymania towaru przez Kupującego. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie e-mailem oświadczenia o chęci zwrotu przedmiotu przed jego upływem.

Koszty związane z odesłaniem przedmiotu ponosi Kupujący zwracający przedmiot. Przedmiot musi być odesłany do 14 dni od zgłoszenia chęci zwrotu. Ryzyko związane z odesłaniem przedmiotu ponosi Kupujący.

Nie będą przyjmowane przesyłki odsyłane za pobraniem.

W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest do zwrotu przedmiotu w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Jeżeli wraz z przedmiotem dostarczony był paragon, to powinien on zostać odesłany wraz z przedmiotem. Jeżeli faktura, to kupujący ma obowiązek załączyć podpisaną fakturę korygującą.

Zwrot pieniędzy odbywa się w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru z powrotem.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu w przypadku:

  • Przedmiotu wykonanego na zamówienie
  • Przedmiotu, w którym na życzenie Kupującego dokonano zmian: np. materiałów, czy też rozmiaru.
  • Przedmiotu, który Kupujący chciałby zwrócić po upływie 14 kalendarzowych dni od daty jego otrzymania.

 

 

Indywidualne zamówienia

Jeśli interesuje Cię biżuteria, która została już sprzedana mogę wykonać podobną. Z miłą chęcią wykonam też biżuterię wg Twojego własnego projektu lub wskazówek.

Aby złożyć indywidualne zamówienie na produkt należy skontaktować się bezpośrednio drogą elektroniczną w celu ustalenia wszystkich niezbędnych szczegółów potrzebnych do zamówienia.